Krepšelis

Rekuperatoriai

Rekuperatoriai, mini rekuperatoriai (vėdinimo sistemos) Jūsų namams ar verslui. COMFOVENT, DAIKIN, MITSUBISHI ELECTRIC, MIDEA, ELECTROLUX, COOPER & HUNTER, AUX, bei kiti. Ortakiai, montavimo medžiagos parduodamos atskirai.

Rekuperacinių (vėdinimo) sistemų montavimui naudojamos tik itin aukštos kokybės medžiagos. Montavimai atliekami tik pagal rekuperacijos (vėdinimo) sistemos projektą – brėžinį.

Atsiųskite savo rekuperacinės sistemos brėžinį – projektą ir mes Jums pasiūlysime optimaliausią sprendimą, pateiksime komercinį pasiūlymą.

Suteiksime pilnas gamintojo garantijas už įrangą bei už darbą.

Rekuperacinė sistema – tai sistema, išsprendžianti sandaraus namo vėdinimo problemas ir tuo pačiu metu leidžianti dar kartą panaudoti iki 95% šilumos, kuri išmetama iš patalpų šalinant jau panaudotą orą.

Nuolat brangstant šilumos energijai, o komforto poreikiams sparčiai augant, svarbu rasti ne tik efektyvų, bet ir ekonomišką vėdinimo sistemos variantą. Teisingai suprojektuota ir sumontuota vėdinimo sistema su rekuperacija yra puikus pasirinkimas Jūsų namams ar verslui!

Aukščiausio lygio vėdinimo sistemos efektyvumą gali užtikrinti tik iš kokybiškų medžiagų ir dalių pagaminta rekuperacinė sistema, kuri garantuos ne tik švarų orą, bet ir optimalias energijos, sunaudojamos oro šildymui, sąnaudas. Taip pat svarbu nepamiršti, jog, kad ir kokią vėdinimo sistemą išsirinktumėte, ne mažai įtakos jos veikimo kokybei turės ne tik gamintojų patikimumas, bet ir sumontavimas jūsų namuose ar verslo patalpose. Dėl ne iki galo atliktų darbų, vėdinimo sistema gali neveikti taip, kaip turėtų arba pasižymėti tam tikrais, naudojimui įtakos turinčiais defektais.

Daugiau informacijos Jums gali suteikti mūsų profesionalai, turintys didesnę nei 15 metų montavimo darbų patirtį šioje srityje.

Rezultatų: 1