Apie mus

APIE MUS

Favicon

UAB „Nekilnojama investicija“ įmonės komanda konsultuoja visais iškilusiais klausimais, parduoda oro kondicionieriusšilumos siurblius (oras-oras), rekuperacines (vėdinimo) sistemas ir priedus. Teikia montavimo ir techninio aptarnavimo paslaugas. Kiekvienas projektas įgyvendinamas pagal kliento poreikius, pritaikant geriausią praktiką.

Parduodame tik kokybiškus, pasaulyje pripažintų gamintojų, įrenginius. Montavimo darbus atliekame tik su itin aukštos kokybės ir sertifikuotomis medžiagomis. Darbams ir įrangai suteikiame visas garantijas. Apie mus klientai atsiliepia tik teigiamai!

Montavimo darbus atlieka profesionalūs ir kvalifikuoti montuotojai turintys didesnę nei 15 metų montavimo patirtį ŠVOK sistemų srityje. 

Sienose skylės yra tvarkingai išpjaunamos specialia įranga. Skylės nėra gręžiamos kalimo būdu, dėlto lauke neatskylą plytos ar klinkeris. 

Montavimo darbuose naudojamos tik itin aukštos kokybės medžiagos. Dvigubos izoliacijos variniai vamzdžiai su 0,8 mm storio sienele!

Atliktiems montavimo darbams suteikiama 5 metų garantija. Įrangai ir priedams suteikiama gamintojo pilna garantija.

Klientų atsiliepimai:

Tadas

Klaipėda (2022-08-13)
5/5
atsiliepimas Electrolux oro kondicionierius

„Viskas gerai padaryta, kaip prasem. Aciu dar karteli jusu komandai!”

Erikas

Kauno r. (2021-12-20)
5/5
atsiliepimas nordis silumos siurblys

„Žiauriai patenkintas šilumos siurbliu!!!!! Važinėdavom žiemą kiekvieną savaitgalį ir kurendavome sodybėlę malkomis anksčiau, dabar telefonu iš namų 😉 jaučiasi ekonomiška investicija”

Toma

Kaunas (2021-05-05)
5/5
atsiliepimas Daikin oro kondicionierius

„Viskas nuo A iki Ž padaryta. Susitarėme, atvažiavo, sumontavo greičiau nei tikėjomės, pravedė instruktažą 🙂 Labai patenkinti kokybišku kondicionieriumi ir montavimu!!! Su pagarba, Toma”