Apie mus

APIE MUS

     MB  „Termoekspertai“ įmonės komanda konsultuoja visais iškilusiais klausimais, parduoda oro kondicionierius, šilumos siurblius (oras-oras ir oras-vanduo), rekuperacines (vėdinimo) sistemas ir priedus. Teikia montavimo ir techninio aptarnavimo paslaugas. Kiekvienas projektas įgyvendinamas pagal kliento poreikius, pritaikant geriausią praktiką. Parduodame tik kokybiškus, pasaulyje pripažintų gamintojų, įrenginius. Montavimo darbus atliekame tik su itin aukštos kokybės ir sertifikuotomis medžiagomis. Darbams ir įrangai suteikiamos visos garantijos.

kauno prekybos pramonės amatų rūmų narys


Nuo 2021 metų tapome didžiausios Lietuvoje verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariu. 

Kodėl verta rinktis mus?

15 metu montavimo patirtis
skylės pjovimas gręžimas
variniai vazdžiai
5 metų garantija darbams

Montavimo darbus atlieka profesionalūs ir kvalifikuoti montuotojai turintys didesnę nei 15 metų montavimo patirtį. 

Sienose skylės yra tvarkingai išpjaunamos specialia įranga. Skylės nėra gręžiamos kalimo būdu, dėlto lauke neatskylą plytos ar klinkeris. 

Montavimo darbuose naudojamos tik itin aukštos kokybės medžiagos. Dvigubos izoliacijos variniai vamzdžiai su 0,8 mm storio sienele!

Techninį aptarnavimą savo klientams atliekame laiku. Klientams nereikia laukti eilėje ir gyventi karštose ar šaltose patalpose.

Atliktiems montavimo darbams suteikiama 5 metų garantija. Įrangai ir priedams suteikiama gamintojo pilna garantija.

MUS RENKASI KLIENTAI, KURIEMS RŪPI KOKYBĖ!